KÖMMERLING - okenní systémy

Profine, Internationa profile group

O násKÖMMERLING - více než okna

O nás

Plast je dnes nejúspěšnější materiál na výrobu oken a jeho tržní podíl neustále roste. V bytové výstavbě činí tento podíl 60 procent, ve staré zástavbě je dokonce sedm z deseti použitých oken vyrobeno z plastu.

KÖMMERLING je považována za prémiovou značkou v okenních systémech. Nabízí velké množství okenních systémů, které díky různým výškám a hloubkám rámů a křídel, štulpovým a příčníkovým konstrukcím, celým oknům jakož i oknům se sklodělicími příčkami, splní každé přání týkající se oken. Program doplňují systémy rolet a okenic, PVC desky pro stavebnictví (např. jako výplně vchodových dveří) a systémy obkladů.

Hospodárnost, design, funkce, stavební fyzika, ochrana životního prostředí a zodpovědné zacházení se zdroji surovin splňují u společnosti KÖMMERLING nejvyšší nároky a vhodně se doplňují spolu s vědomostmi a znalostmi výrobců oken.

S důvěrou, otevřeností a transparentností jdeme se značkou KÖMMERLING vstříc výzvám budoucnosti a neustále dokazujeme naše postavení jakožto vedoucí značka ve výrobě plastových okenních profilů.